Nazywamy się Yardina Inversiones. Budujemy nowoczesne domy pasywne w hiszpańskiej Andaluzji.

Wybraliśmy Granadę bo jest esencją tego z czego słynie Andaluzja i Hiszpania. Dziewicza przyroda, słoneczne plaże, góry, wielokulturowość i wszechobecna historia. Tutaj nowoczesność w sposób harmonijny łączy się z historią, naturą i ekologią.

źródło: www.turgranada.es

Hiszpania od wielu lat była celem naszych podróży. Poznawaliśmy różne jej zakątki i z czasem zrodził się plan osiedlenia się w tym pięknym, słonecznym kraju. W 2017 roku poukładaliśmy nasze sprawy zawodowe i zamieszkaliśmy na Wyspach Kanaryjskich. Kontynuowaliśmy naszą działalność biznesową mieszkając w cudownym miejscu gdzie Słońce świeci przez cały rok, a ocean atlantycki stwarza idealne warunki do uprawiania sportów wodnych. 

Szybko jednak przekonaliśmy się że Wyspy Kanaryjskie podobnie jak wiele zakątków śródziemnomorskiego wybrzeża Hiszpanii mają niewiele wspólnego z naszym wyobrażeniem o prawdziwym życiu wśród Hiszpanów.

źródło: www.turgranada.es

Wyspy Kanaryjskie są miejscem zdominowanym przez napływające tu rzesze turystów. Szczególnie w miejscowościach położonych nad oceanem kontakt z „prawdziwą” Hiszpanią jest mocno ograniczony. W efekcie szukaliśmy dalej, aż trafiliśmy do Granady i w góry Sierra Nevada u stóp których leży to piękne miasto. Z każdym pobytem poznawaliśmy coraz lepiej prowincję i jej mieszkańców, aż zrozumieliśmy że jest to miejsce którego szukaliśmy od lat. Otoczone wspaniałą przyrodą i przepełnione wyjątkową hiszpańską kulturą i tradycją. Jest sercem Andaluzji, którym chcemy dzielić się z innymi.

źródło: www.turgranada.es

Dlatego powstała Yardina Inversiones. Nasze projekty budowlane dedykujemy wszystkim, którzy poszukują Słońca, bliskości ciepłego morza oraz gór. Ponad to gotowi są rozpocząć przygodę swojego życia nabywając nieruchomość w sąsiedztwie jednego z najpiękniejszych parków narodowych Hiszpanii oraz miasta o którym sami Hiszpanie mawiają: „Kto nie widział Granady ten nie widział nic.” Miejsca które jako jedyne w Europie stwarza możliwość uprawiania sportów zimowych w bezpośrednim sąsiedztwie plaż Morza Śródziemnego.

źródło: www.turgranada.es

Tym którzy mając świadomość wyjątkowości i nie powtarzalności swojego życia marzą o zamieszkaniu w zdrowych, nowoczesnych, zero emisyjnych domach, budowanych w zgodzie z naturą, w otoczeniu pięknej przyrody. W miejscu, które pozwoli im samym oraz ich rodzinom cieszyć się bliskością natury, obcować z historią Europy, pracować i wypoczywać o każdej porze roku. W lokalizacji, która łączy walor estetyczny z inwestycyjnym przyczyniając się do poprawy zabezpieczenia finansowego ich bliskich.

Biuro sprzedaży

Yardina Inversiones SL
c/Jupiter 28
18193 Monachil (Granada)

tel. pl: +48 510 197 100
tel. es: +34 699 239 403
E-mail: info@yardina.com

© 2021 Yardina Inversiones SL