Twój idealny styl życia

Osiedle Jupiter Park jest kameralnym, zamkniętym kompleksem mieszkalnym złożonym z czterech domów, o wyjątkowym stylu i wspólnych przestrzeniach komunalnych. Powstaje na przedmieściach Granady na działce graniczącej z Parkiem Naturalnym Sierra Nevada dając przyszłym właścicielom możliwość bezpośredniego obcowania z wyjątkowymi krajobrazami i przyrodą tego miejsca. Uzupełnieniem unikalnych walorów lokalizacyjnych jest bliskość ośrodka narciarskiego Sierra Nevada i śródziemnomorskich plaż wybrzeża Costa Tropical.

Plan osiedla

Projekt jest kameralnym kompleksem architektonicznym złożonym z czterech domów, o wspólnym stylu i przestrzeniach komunalnych. Jego istotą jest zachowanie walorów krajobrazowych, architektonicznych oraz przyrodniczych miejsca. Wchodzące w skład kompleksu wille zostały zaprojektowane i wyposażone  w standardzie „premium”. Każda z nich znajduje się w otoczeniu ogrodu, którego centralnym punktem jest strefa rekreacyjna z indywidualnym, podgrzewanym basenem.

Przestrzeń

Ambicją twórców projektu było stworzenie komfortowej przestrzeni o charakterze intymnym i spokojnym, która umożliwi  wypoczynek, relaks lub pracę w otoczeniu pięknej przyrody. Jednak poprzez swój walor lokalizacyjny pozwoli  cieszyć się również bliskością osadzonej we wspaniałej tradycji kulturowej i historycznej Granady.

Architektura

Architektura osiedla przywołuje istotę tradycyjnych, andaluzyjskich „cortijos”, ale z wyraźną wizją współczesną. Nachylone, odwołujące się do tradycji arabskiej dachy współgrają z dużymi przeszkleniami ścian i okien co pozwala uchwycić piękno środowiska naturalnego oraz krajobrazów parku narodowego gór Sierra Nevada. Wyjątkowe usytuowanie kompleksu pozwala również podziwiać kompozycję krajobrazu parku oraz Granady z jej starą, arabską dzielnicą w tle.

Najwyższa jakość energetyczna

Bardzo ważnym aspektem kompleksu jest jego jakość energetyczna. Domy zostały zaprojektowane jako budynki pasywne (Passive House) z tendencją do zerowego zużycia energii. W projekcie zostały zastosowane rozwiązania architektoniczne o charakterze bioklimatycznym, które w połączeniu z wysoką wydajnością energetyczną znacznie przewyższają tradycyjne budownictwo oferując niskie zużycie energii. W ten sposób osiągnięty został efekt  niskiego oddziaływania na środowisko naturalne.

Biuro sprzedaży

Yardina Inversiones SL
c/Jupiter 28
18193 Monachil (Granada)

tel. pl: +48 510 197 100
tel. es: +34 699 239 403
E-mail: info@yardina.com

© 2021 Yardina Inversiones SL