Nasz Zespół

Nasz zespół tworzą ludzie o wysokim poziomie kompetencji i doświadczenia. Z jednej strony są to osoby dla których Andaluzja, a szczególnie Granada i Sierra Nevada są uosobieniem tego wszystkiego z czego słynie Hiszpania (Słońce, Morze, Góry, Historia i wielokulturowość), a z drugiej – Hiszpanie którzy, wychowali się tutaj i mając świadomość niepowtarzalności i wyjątkowości tego miejsca, angażując się w nasze projekty budowlane będą wpływać na jego harmonijny rozwój w zgodzie z otaczającą go naturą.

Magdalena Wojciechowska

Prezes Yardina Inversiones SL

„Rynkiem nieruchomości w Polsce i w Hiszpanii zajmujemy się od wielu lat. Inwestując na tym rynku zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę, które pozwalają nam zrealizować projekt o którym myśleliśmy od jakiegoś czasu, ale brakowało nam odpowiedniej lokalizacji. Taką znaleźliśmy właśnie w Granadzie w górach Sierra Nevada.„

Magdalena od roku 2004 związana jest z branżą finansową i inwestycyjną. Rozwijała swoją karierę w strukturach jednego z największych polskich banków by następnie związać się z rynkiem produktów i dóbr inwestycyjnych. Z rynkiem nieruchomości związana od blisko 10 lat, a od 7 jako inwestor penetruje rynek hiszpański. Prywatnie żona i mama Oliwiera. Zakochana w Hiszpanii, kitesurfingu i snowboardzie. Współzałożycielka i prezes Yardina Inversiones. Odpowiedzialna za całokształt spraw związanych z kierowaniem i reprezentowaniem spółki.


Paweł Wyrzykowski

Pełnomocnik spółki

„To co chcemy stworzyć w Granadzie to nasz autorski projekt, będący efektem fascynacji kulturą i przyrodą wyjątkowego miejsca jakim jest dla nas Andaluzja, a szczególnie Granada z jej wielowiekową historią, niepowtarzalnymi krajobrazami gór Sierra Nevada oraz bliskością Morza Śródziemnego.”

Paweł jest menadżerem z 25-cio letnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach związanych z rynkiem dóbr konsumpcyjnych i produktów inwestycyjnych. Od 7 lat niestrudzenie podąża za swoją żoną poznając meandry Hiszpańskiego rynku nieruchomości. Okazjonalnie muzykujący snowboardzista. Pasjonat nowoczesnego budownictwa i wykorzystania w nim odnawialnych źródeł energii. Zafascynowany historią Andaluzji i Granady. W Yardina Inversiones jest pełnomocnikiem spółki skoncentrowanym na sprawach technicznych i kontaktach z podwykonawcami.


Marcin Szewczyk

Pełnomocnik spółki

„Chcemy poprawiać jakości i komfort życia naszych klientów poprzez umożliwienie im zamieszkania w zdrowych, nowoczesnych i energooszczędnych domach budowanych w najpiękniejszym miejscu hiszpańskiej Andaluzji. Mamy też ambicję zbudować pozycję lidera w dziedzinie nowoczesnego budownictwa energooszczędnego i pasywnego w Andaluzji.”

Marcin jest specjalistą w zakresie logistyki, administracji i finansów. Przez ostatnie 25 lat jako przedsiębiorca z sukcesami prowadzi firmy związane z transportem i logistyką. Jako praktyk i inwestor związany z rynkiem nieruchomości turystycznych w Polsce i za granicą. Zapalony żeglarz penetrujący swoją łódką polskie Mazury.
W strukturze Yardina Inversiones jako współwłaściciel i pełnomocnik reprezentuje spółkę na terenie Polski. 


Tworzenie projektów naszych osiedli powierzyliśmy doświadczonemu zespołowi młodych architektów wywodzących się z Granady. Miasta z wielowiekową tradycją architektoniczną. Delatorre Castellano to eksperci w dziedzinie nowoczesnego budownictwa energooszczędnego i pasywnego, laureaci międzynarodowych konkursów architektonicznych. Specjaliści świadomi tego że przyszłość należy do architektury, która osadzona w tradycji wychodzi naprzeciw potrzebom otaczającego nas Świata. Będzie to architektura łącząca w sobie nowoczesność, tradycję i ekologię.

Alberto de la Torre Castellano

Architekt

Jako studio architektoniczne Delatorre & Castellano, z lokalizacją w Huerta de San Gabriel w Granadzie nad rzeką Genil, mamy przyjemność współpracować przy projektowaniu ekskluzywnego kompleksu sześciu domów dla firmy Yardina Inversiones. Dzięki wyjątkowej lokalizacji na granicy z Parkiem Naturalnym i Narodowym Sierra Nevada w Monachil, mamy możliwość uczestniczyć w tworzeniu wyjątkowej architektury skoncentrowanej wokół historii i osobliwości krajobrazów tego miejsca. Istotę projektu najlepiej oddają określenia: Krajobraz, Tradycja i Nowoczesność.”


Wsparcie prawne i księgowe zapewnia nam i naszym klientom grupa ekspertów z jednej z najbardziej renomowanych kancelarii w Granadzie. Dzięki praktyce prawnej od ponad 30 lat, adwokaci Torres Advisors mają stałą obecność w hiszpańskim świecie prawnym i biznesowym. Są to specjaliści z międzynarodowym doświadczeniem, zdobytym zarówno w czołowych hiszpańskich kancelariach, jak i w najważniejszych międzynarodowych instytucjach prawnych.

Eduardo Torres Hermoso

Torres Advisors – Adwokat

„Jako prawnik z Granady, z międzynarodowym doświadczeniem, uważam, że możliwość współpracy przy innowacyjnym i pionierskim projekcie, takim jak ten realizowany przez Yardina Inversiones S.L., jest dla nas bardzo atrakcyjna, interesująca oraz pozwala na tworzenie wzbogacających relacji w środowisku międzynarodowym z ludźmi o różnym profilu i pochodzeniu.”


Budowane przez nas domy będą wznosić lokalni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie budowy domów pasywnych w rejonie Europy południowej ze szczególnym uwzględnieniem górzystych rejonów wybrzeża morza Śródziemnego.

Biuro sprzedaży

Yardina Inversiones SL
c/Jupiter 28
18193 Monachil (Granada)

tel. pl: +48 510 197 100
tel. es: +34 699 239 403
E-mail: info@yardina.com

© 2021 Yardina Inversiones SL